Samsung’un hangi modellerine Android 4.1 güncellemesi geliyor?

Henüz Yorum Yokİlk yorumu siz yazın25 Eylül 2012

Samsung, hangi cihazlarına Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi geleceğini açıkladı. Son yıllarda piyasaya sürdüğü üstün özellikli akıllı telefonlarıyla adından söz ettiren Güney Koreli şirket hızlı güncellemeleri ile de göz dolduruyor.

Başarılı satış rakamlarının devamlı olmasının müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilen Samsung’un 2012 yılı amiral gemisi Samsung Galaxy S3 başta olmak üzere şu modeller de Android 4.1 Jelly Bean sürümüne yükseltilecek. Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S2 LTE, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy Ace Plus, Samsung Galaxy S Advance, Samsung Galaxy Chat, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Galaxy S Duos ve Samsung Galaxy Beam.

Kısa süre önce duyurulan Samsung Galaxy Note 2 ise piyasaya doğrudan Android 4.1 yüklü olarak sürülecek.

Bu arada güncelleme sadece akıllı telefonlara değil, tablet PC’lere de geldi. Güncellemeden faydalanabilecek olan tabletler ise şunlar: Samsung Galaxy Note 10.1, Samsung Galaxy Tab 2 10.1, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 ve Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus.

Snapdragon S2 işlemcisine sahip cihazlara güncelleme gelmediğini görüyoruz. Örneğin ülkemizde birçok kullanıcısı olan Samsung Galaxy W (Wonder) ne yazık ki bu güncellemeden faydalanamıyor.

Bir Cevap Yaz

Soru, haber veya inceleme gönderin

Cep telefonu, tablet PC, oyun veya uygulamalarla ilgili soru sorabilirsiniz. Ayrıca cihaz veya uygulamalarla ilgili haber, inceleme, ipucu veya karşılaştırma yazısı gönderebilirsiniz. Yazınız incelendikten sonra isminizle sitemizde yayınlanır.

Yeni Konular

Üye Ol Üye Girişi Haber/Yazı Gönder İletişim Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları Site Haritası Cep telefonu & Tablet